O nás

Zapojte se

Podpořte nás

Bude nám ctí, když se zapojíte do našich aktivit a vyjádříte tím podporu poslání SPR pomáhat opuštěným a strádajícím dětem, které nemohou žít u svých rodičů, najít bezpečný domov, novou milující rodinu.

 

Jak?

 

Rovněž uvítáme materiální dary, jako je nové dětské oblečení a věci, cukrovinky, ovoce a drobné dárky na akce pro děti. Cukrovinky,   ovoce a dárky nejvíc využíváme v období Mikulášských besídek jako součást balíčků pro děti z pěstounských rodin. Oblečení a podobné věci rozdáváme individuálně potřebným rodinám.

Podle toho odkud jste a která pobočka Sdružení se Vám nejvíc líbí, ozvěte se s nabídkou přímo pracovníkům jednotlivých poboček, viz Kontakty.

 

Rádi budeme spolupracovat a poskytneme Vám informace o pěstounské péči k článku ve vašich novinách či interním firemním časopise a nebo přijdeme s tématem náhradní rodinné péče do rádia či TV pořadu.

 

 

Co získáte podporou Sdružení pěstounských rodin?

Především krásný pocit, že jste součástí dobrého projektu a přispíváte na potřebnou věc.
Dárci mají ze zákona možnost odečíst si hodnotu daru z daní na základě doloženého potvrzení o daru. Týká se to jak finančního, tak i věcného daru, u kterého ale musí být vyčíslena jeho peněžitá hodnota.

 

Jako poděkování uveřejníme logo firmy nebo vaše jméno na těchto stránkách, v sekci Podporují nás, ve výroční zprávě Sdružení pěstounských rodin, v časopise Průvodce náhradní rodinnou péčí a také na akci či produktu (např. letáky, plakáty), ke kterým se Váš dar vztahuje.

Nenašli jste potřebné informace nebo máte nápad, jak nás podpořit jinak? Ozvěte se nám!

Ozvěte se nám!

Julija Prejsová
Julija Prejsová
koordinátorka PR aktivit, projektová fundraiserka
+420 778 725 471

Pavlína Kolářová
Pavlína Kolářová
účetní
+420 778 706 281