Vítejte na webu pestouni.cz

Poradna náhradní rodinné péče poskytuje poradenství, pomoc a podporu dětem, zájemcům a žadatelům o náhradní rodinnou péči a rodinám s dětmi v náhradní rodinné péči.

Posláním Poradny náhradní rodinné péče je prosazovat a bránit právo každého dítěte vyrůstat v rodinném prostředí, provázet a podporovat rodiny s přijatými dětmi.

Aktuality

03.03.2012
Nabízené služby Poradny NRP

Přehledně popsané služby, které můžete využít, naleznete v rubrice Naše služby.

11.12.2009
Platební podmínky pro pobyty a akce


Vážení a milí příznivci a přátelé Sdružení pěstounských rodin z důvodu zvyšování kvality našich služeb jsme nuceni přijmout nový systém platebních podmínek. K těmto krokům nás bohužel vede nižší míra zodpovědnosti některých klientů za dodržení termínu platby a případné omluvy z neúčasti na akci.
  
Typy pobytů a akcí:
a)      týdenní rodinné pobyty a tábory
b)      víkendové rodinné pobyty
c)      jednodenní akce a besedy či semináře
  
 ad a)  Postup pro přihlášení a rezervaci týdenního rodinného pobytu či tábora
 
-      

Stránky:  1

Přehled akcí na e-mail

Podpořte kampaň umístěním bannerů na svých stránkách. Děkujeme!


Banner umístíte zkopírováním kódu.

Anketa

Jakou formu vzdělávání v oblasti náhradní rodinné péče upřednostňujete?
Hlasovalo 7085 lidí

Podporují nás

Nadační fond J&T AVE Hledáme rodiče NTM Nadační Fond Albert V-tour Půjčovna matroše albi Brno-střed balonky Cement NROS EEA grants Jihomoravský kraj Fikar táta a máma Grifart člověk člověku Optys atlantis Brno ET COOPERATION NORWAY grants Rooya Dinopark Vyškov Logo western park ZOO Brno Fatra Napajedla
Realizováno v rámci projektu „Společně pro rodinu“, podpořeného grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanizmu EHP a Norského finančního mechanizmu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti.
Copyright © Sdružení pěstounských rodin, 2009